Strona główna / Porady / Czyszczenie / Ludwik do piekarnika

Ludwik do piekarnika

 

Środki czystości do kuchni obecne na rynku nie spełniają Twoich oczekiwań? Lubisz eksperymentować w kuchni, ale zastanawiasz się później jak wyczyścić piekarnik? Na samą myśl paraliżuje Cię strach np. przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, zapieczonymi resztkami potraw, przypaleniach, zadymieniach i zaschniętym tłuszczem? Zupełnie niepotrzebnie. Czas z tym skończyć raz na zawsze!

Od tej pory nie musisz się już ograniczać, o ile masz przy sobie Ludwika do zadań specjalnych. Nasz środek do czyszczenia piekarnika zawiera składniki, które bez problemu poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami.

Wystarczy rozprowadzić niewielką ilość płynu po zabrudzonej powierzchni, odczekać chwilę aż aktywna piana zrobi swoje, przetrzeć… i gotowe! Twój piekarnik może lśnić czystością nawet wtedy, kiedy będziesz go intensywnie używać. Piecz wszystko to, na co tylko masz ochotę, resztą zajmie się Ludwik.

Produkt można swobodnie stosować do mycia powierzchni mających kontakt z żywnością. Gwarantuje to posiadane przez niego Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

 

Usuwanie przypaleń nigdy nie było tak proste! Ciesz się czystością, którą zapewnia Ludwik.