Strona główna / Kontakt /

Kontakt

GRUPA INCO S.A.

Zakład Produkcyjny
ul. Towarowa 8
05-530 Góra Kalwaria

Siedziba spółki

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
NIP 526-03-00-428

Dział Sprzedaży HurtowejKontaktWojewództwo
Jarek Sobolewski jaroslaw.sobolewski@inco.pl 691 763 262 Zachodnio Pomorskie Wielkopolskie
Sylwia Wańkowicz sylwia.wankowicz@inco.pl 605 344 206 Pomorskie Kujawsko Pomorskie
Grzegorz Bereza grzegorz.bereza@inco.pl 695 661 522 Mazowieckie
Roman Sadłowski roman.sadlowski@inco.pl 605 344 224 Lubelskie Podkarpackie
Jola Kuc jolanta.kuc@inco.pl 601 430 235 Śląskie
Barbara Bąk barbara.bak@inco.pl 605 344 204 Łódzkie Świetokrzyskie
Dorota Salabura dorota.salabura@inco.pl 605 344 226 Lubuskie Dolnośląskie Opolskie
Maja Markiewicz maja.markiewicz@inco.pl 695 661 551 Podlaskie Warmińsko Mazurskie
Ireneusz Zych ireneusz.zych@inco.pl 695 661 763 Małopolskie
Dział Sprzedaży SieciowejKontakt
Łukasz Jakimiuk lukasz.jakimiuk@inco.pl 609 110 166
Marcin Czekalski marcin.czekalski@inco.pl 693 980 963
Maciej Gmerek maciej.gmerek@inco.pl 693 870 366
Mateusz Sadlak mateusz.sadlak@inco.pl 605 344 211
Monika Zdanowska monika.zdanowska@inco.pl 22 711 59 87
Wioletta Bartnik wioletta.bartnik@inco.pl 22 711 58 69

Podanie danych osobowych przez osoby kontaktujące się pod wskazanymi adresami będą przetwarzane przez Grupa INCO S.A. jako administratora danych wyłącznie w celach i na zasadach określonych w Informacji o ochronie danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z ich treścią.

, Kontakt , Kontakt , Kontakt , Kontakt , Kontakt , Kontakt , Kontakt , Kontakt , Kontakt , Kontakt

, Kontakt
, Kontakt
, Kontakt
, Kontakt
, Kontakt
, Kontakt

Najbardziej rozpoznawalny płyn do mycia naczyń w Polsce

(Kantar Millward Brown, czerwiec 2018)