Strona główna / Porady / Czyszczenie / Ludwik żel do usuwania przypaleń

Ludwik żel do usuwania przypaleń

 

Chwila nieuwagi i teraz zastanawiasz się jak wyczyścić przypalony garnek? Spokojnie, nie ma podstaw do paniki! Specjalnie na takie okoliczności przygotowaliśmy środek czystości do zadań specjalnych, który skutecznie rozprawi się z przypalonymi patelniami, rondlami, garnkami… Niezależnie czy przypaleniu ulegnie powierzchnia żaroodporna, emaliowana, ceramiczna czy ze stali nierdzewnej.

 

Czyszczenie przypalonych garnków nigdy nie było prostsze. Przed użyciem wstrząśnij pojemnikiem, a następnie pokryj zabrudzoną powierzchnię cienką warstwą żelu. W zależności od stopnia zabrudzenia pozostaw na 5 do 60 minut, ale nie dłużej niż do zaschnięcia preparatu. Po tym czasie dokładnie zmyj całość wodą. W przypadku naprawdę uporczywych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.

 

Produkt można swobodnie stosować do mycia powierzchni mających kontakt z żywnością. Gwarantuje to posiadane przez niego Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH.

Usuwanie przypaleń oraz czyszczenie przypalonych garnków nigdy nie było tak proste! Ciesz się czystością, którą zapewnia Ludwik.